Panele szklane

Dawniej miejsce przygotowywanie posiłków kojarzyło się wyłącznie z piekarnikiem, lodówką czy klasycznymi półkami z blatem. Jednak te czasy już odeszły i dzisiaj możemy wybierać spośród tysięcy wskazówek aranżacji tego typu pomieszczeń.

Ostatnio niezwykle modne stały się panele szklane do kuchni. Nadają one estetycznego i eleganckiego wyglądu, a także są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystoąci. Surowce te z powodzeniem wypieraja tradycyjne płytki ceramiczne czy jeszcze starsze tapety.

Nasz wrocławski zakład wykonuje różne typy laminowanych paneli szklanych na indywidualne zamówienie. Proponujemy szeroką paletę kolorów. W zależności od upodobań klienta możemy zaproponować modele jednokolorowe, jak również piaskowane na podstawie wzoru klienta.

Szczególnie atrakcyjnym elementem naszej oferty jest wykonywanie tego typu konstrukcji z wybranymi przez klienta zdjęciami. Taka możliwość personalizacji jest bardzo popularna, zapewnia bowiem nie tylko estetyczne wykończenie kuchni, ale także unikalny wygląd, który z pewnością zachwyci każdego.